Stavební Regatta 2013 - Biograd na Moru - místo konání byznys závodu. 

Pořadatel:

Partneři:Místo konání a doprava

Severní Dalmácie – Biograd na Moru

Severní Dalmácie se prostírá od ostrova Pag na severu až k městu Primošten na jihu. Severodalmatské ostrovy se řadí mezi nejčlenitější a nejčetnější ostrovy v Chorvatsku. V této oblasti je asi 500 ostrovu a ostrůvku. Města tohoto kraje jsou plná historických památek, díky své dlouhé historii, která sahá až do římských dob. Žádná jiná oblast se však nemůže pochlubit hned dvěma národními parky, národním parkem Krka a Paklenica. Biograd na Moru patří k nejhonosnějším městům v této oblasti.

 

Doprava

Doprava do Chorvatska a zpět je individuální. Není zajištěna pořadatelem. Na základě individuální dohody nabízíme vyzvednutí z letiště ze Zadaru / Splitu za poplatek 1500 Kč / 1 cesta / 1 vůz.

Příjezdové informace - automobilová doprava

Praha (D1) – Brno (exit 194a, E461) - Mikulov (B7, A5, E461, S1, S2, S23) – Vídeň (A2, A9) – Graz (A9) – Maribor (A1, E59) – Zagreb (A1) – výjezd 19 – Biograd na Moru.

 

Ubytování

Startovné zahrnuje ubytování na plachetnici pro 6 - 8 osob. Jiný typ ubytování si hradí účastník z vlastních prostředků (apartmán cca 25 EUR / osoba / noc, hotel 50 - 70 EUR / osoba / noc). V případě zájmu o zprostředkování alternativního ubytování v Biogradu nás prosím kontaktujte.